W duszy gra Blog taki sobie reklamowy

Zamiana świateł w gwiazdki

listopad 25

W fotografii najistotniejsze jest wykorzystanie tego, co daje nam otoczenie - czyli światła. W ciągu dnia jest to światło naturalnie oświetlające obiekty i dające ciekawe cienie. W nocy musimy zdawać się na światła miejskie. Szczególnie ciekawe są nieruchome światła w obiektach - w latarniach, w domach. Światła takie z daleka nie wyglądają może szczególnie ciekawie. Można je natomiast ciekawie wykorzystać.

Przeczytaj więcej

Zaproszenia na ślub wysokiej klasy

listopad 01

Ten wyjątkowy czas w życiu, kiedy zaczynają się przygotowania do wymarzonego dnia: ślubu, są piękne i zarazem bardzo stresujące. Dlatego też, chce się mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, od a do z. Pierwszą rzeczą, która trafia do gości weselnych, są zaproszenia na ślub. Wykonuję je ze starannością o każdy najmniejszy szczegół, oraz z wyszczególnieniem wszystkich osób, czyli tzw. personalizacją danych. 

Przeczytaj więcej

Plakaty online

październik 26

Plakaty uwielbiają zarówno artyści, jak i marketingowcy, którzy doceniają ich ogromną moc oraz dar przekonywania tłumów. Jednak, aby plakat spełniał wyznaczone mu cele, musi on zostać odpowiednio przygotowany.

Przeczytaj więcej

Obróbka zdjęć nieodłącznym przyjacielem fotografii

październik 10

Kiedy mówimy lub myślimy o retuszu zdjęć mamy zazwyczaj na myśli całkowitą zmianę sylwetki, "wyprasowanie" zmarszczek i co za tym idzie kompletną zmianę wyrazu twarzy. Fotografia okolicznościowa nie idzie jednak tak daleko, jak niektóre portale i gazety z branży mody.

Przeczytaj więcej

Pieczątki firmowe

październik 09

Zawód grafik, to nie tylko umiejętność rysowania czy projektowania na podstawie szkiców dostarczonych przez klientów, ale również kreatywne podejście do zagadnień, bujna wyobraźnia – w profesjonalnym znaczeniu tego słowa, oraz naturalny talent.

Dzięki dużemu doświadczeniu nabytym w pracy przy tworzeniu reklam, mogę bez fałszywej skromności potwierdzić, że posiadam te cechy i w mojej pracy dobrze je wykorzystuję.

Przeczytaj więcej

Jesienny krajobraz w fotografii

wrzesień 29

Każdy fotograf amator z chęcią sięga po nowe tematy i inspirujące obiekty do fotografowania. Dziś szczególnie polecam Wam zainteresować się fotografią jesiennego krajobrazu. Ja kocham ją szczególnie za duże możliwości zabawy kolorem oraz interesujące efekty świetlne, które już niejednokrotnie udałoby się uchwycić na moich jesiennych zdjęciach. 

Przeczytaj więcej

Zabytek nie modelka

lipiec 25

Odwieczne pytanie - jaka fotografia jest łatwiejsza? Według mnie - zabytek jest bardziej wymagający: nie zmieni pozycji, nie poprawi elewacji, nie wygnie się w odpowiednią stronę do światła.

Sprawę sprzętu zostawiam fotografującym. O odwiecznej wojnie między zwolennikami konkretnej marki aparatu napisano tomy i nie będę się nad tym rozwodzić.

Przeczytaj więcej
Vorige postjes