W duszy gra Blog taki sobie reklamowy

Jak znaleźć dobrego fotografa na sylwestra?

grudzień 05

Szukanie fotografa na imprezę składa się z kilku kroków. Jeśli ma to być przyjęcie tak duże jak sylwester, warto rozpocząć poszukiwania dużo wcześniej, bo cóż. Termin jest jeden, a chętnych na profesjonalne zdjęcia z imprezy sylwestrowej bardzo wielu. Oto krótki przewodnik, jak znaleźć odpowiedniego fotografa na sylwestra.

Przeczytaj więcej

Okładka notesu - jak zaprojektować?

grudzień 01

Notesy i zeszyty to produkty cieszące się niesłabnącą popularnością; z moich obserwacji wynika, że mimo ery cyfrowej, nowych mediów, rosnącego zainteresowania e-czytnikami, nadal jest wiele osób, które lubią po prostu napisać sobie wszystko ręcznie w ładnym, poręcznym notesie. Sam lubię tak robić, mam wrażenie, że wtedy bardziej się skupiam na tym, co piszę i bardziej się do tego przykładam, toteż zawsze mam przy sobie jakiś notes.

Przeczytaj więcej

Oryginalne ozdobne pudełka

listopad 30

Każdy z nas lubi gdzieś coś chować - to dość naturalne. Kobiety chowają kolczyki w szkatułkach, mężczyźni kluczyki w koszyczkach. Dalej - chowamy śniadania w lunch box ’ach, karteczki na notatki w pudełeczkach. Takie przykłady można by mnożyć w nieskończoność. Generalnie jednak wszystko sprowadza się do tego, że lubimy mieć swoje ozdobne pudełka.

Przeczytaj więcej

Zamiana świateł w gwiazdki

listopad 25

W fotografii najistotniejsze jest wykorzystanie tego, co daje nam otoczenie - czyli światła. W ciągu dnia jest to światło naturalnie oświetlające obiekty i dające ciekawe cienie. W nocy musimy zdawać się na światła miejskie. Szczególnie ciekawe są nieruchome światła w obiektach - w latarniach, w domach. Światła takie z daleka nie wyglądają może szczególnie ciekawie. Można je natomiast ciekawie wykorzystać.

Przeczytaj więcej

Zaproszenia na ślub wysokiej klasy

listopad 01

Ten wyjątkowy czas w życiu, kiedy zaczynają się przygotowania do wymarzonego dnia: ślubu, są piękne i zarazem bardzo stresujące. Dlatego też, chce się mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, od a do z. Pierwszą rzeczą, która trafia do gości weselnych, są zaproszenia na ślub. Wykonuję je ze starannością o każdy najmniejszy szczegół, oraz z wyszczególnieniem wszystkich osób, czyli tzw. personalizacją danych. 

Przeczytaj więcej

Plakaty online

październik 26

Plakaty uwielbiają zarówno artyści, jak i marketingowcy, którzy doceniają ich ogromną moc oraz dar przekonywania tłumów. Jednak, aby plakat spełniał wyznaczone mu cele, musi on zostać odpowiednio przygotowany.

Przeczytaj więcej

Obróbka zdjęć nieodłącznym przyjacielem fotografii

październik 10

Kiedy mówimy lub myślimy o retuszu zdjęć mamy zazwyczaj na myśli całkowitą zmianę sylwetki, "wyprasowanie" zmarszczek i co za tym idzie kompletną zmianę wyrazu twarzy. Fotografia okolicznościowa nie idzie jednak tak daleko, jak niektóre portale i gazety z branży mody.

Przeczytaj więcej
Vorige postjes