W duszy gra Blog taki sobie reklamowy

Zalety druku ulotek przez internet

lipiec 12

Obecnie na rynku coraz więcej drukarni świadczy usługi druku przez internet wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz najnowszych, aktualnych trendów. Sama bardzo często i chętnie korzystam z takiej opcji, ponieważ nie tylko oszczędzam w ten sposób czas, ale również jest to bardzo wygodne.

Przeczytaj więcej

Jak fotografować jesienne krajobrazy?

czerwiec 29

Jesień to jedna z najbardziej kolorowych pór roku, która umożliwia wykonywanie niezwykle ciekawych, unikatowych i niebanalnych fotografii. Jesienny okres jest bardzo łaskawy dla amatorów fotografii krajobrazowej, gdyż zapewnia nie tylko przepiękne widoki, ale także dobre światło, które ułatwia wykonywanie doskonałych zdjęć. Dowodem na to są tysiące przepięknych fotografii, które zostały wykonane w przeróżnych zakątkach globu.

Przeczytaj więcej

Winietka ślubna jako element grafiki reklamowej

maj 17

Grafika reklamowa czy grafika użytkowa to dziedziny operujące bardzo blisko siebie i dzieli je cienka granica. Obydwie dzielą się jeszcze na wiele szerszych i węższych kategorii, a jedna z nich to grafika ślubna (czy też weselna), o której chciałabym dzisiaj powiedzieć kilka słów. Jest to akurat dość wąska kategoria, a rolę przedstawiciela bierze na siebie winietka ślubna.

Przeczytaj więcej

Czy drukowanie wizytówek online jest możliwe?

maj 16

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale istnieje bardzo wygodny sposób związany z drukowanie przeróżnych materiałów graficznych. Niestety, mimo iż jego popularność wzrasta z roku na rok, to i tak wiele osób nadal o nim nie słyszało. Chodzi tutaj oczywiście o drukowanie przez Internet. Jak zatem w ten sposób zamówić wizytówki?

Przeczytaj więcej

Firmowe teczki papierowe - element

maj 12

Reklama, reklama, wszechobecna reklama. Tak wszechobecna, że dawno jużnie pisałam długopisem, który nie miałby nadrukowanego logo jakiejś firmy. Z drugiej jednak strony trudno się dziwić, bo każda firma musi dbać o swój wizerunek, a już na pewno nie może pozostawać za innymi.

Przeczytaj więcej

Projektowanie z artystycznym zacięciem

maj 10

Działalność artystyczna, bo za taką uważane jest projektowanie graficzne, zawsze musi coś komunikować. W tym przypadku natomiast jest to tym trudniejsze, że zwykle plakat czy ulotka muszą też do czegoś nakłonić.

Przeczytaj więcej

Światło i cień w fotografii reklamowej

kwiecień 20

Od dłuższego czasu zajmuję się przygotowywaniem reklamowych fotografii produktowych. Samodzielnie robię zdjęcia, a następnie dokonuję ich edycji w odpowiednim programie graficznym. Fotografia reklamowa nie jest łatwą dziedziną. Zanim zajęłam się tym na poważnie, musiałam podszkolić się zarówno w zasadach profesjonalnego robienia zdjęć, jaki i prawidłowej obróbki cyfrowej. Kluczowe znacznie w moim przypadku miało zrozumienie, jak ważną rolę odgrywa światło i cień.

Przeczytaj więcej
Vorige postjes