W duszy gra Blog taki sobie reklamowy

Plakaty online

październik 26

Plakaty uwielbiają zarówno artyści, jak i marketingowcy, którzy doceniają ich ogromną moc oraz dar przekonywania tłumów. Jednak, aby plakat spełniał wyznaczone mu cele, musi on zostać odpowiednio przygotowany.

Przeczytaj więcej

Obróbka zdjęć nieodłącznym przyjacielem fotografii

październik 10

Kiedy mówimy lub myślimy o retuszu zdjęć mamy zazwyczaj na myśli całkowitą zmianę sylwetki, "wyprasowanie" zmarszczek i co za tym idzie kompletną zmianę wyrazu twarzy. Fotografia okolicznościowa nie idzie jednak tak daleko, jak niektóre portale i gazety z branży mody.

Przeczytaj więcej

Pieczątki firmowe

październik 09

Zawód grafik, to nie tylko umiejętność rysowania czy projektowania na podstawie szkiców dostarczonych przez klientów, ale również kreatywne podejście do zagadnień, bujna wyobraźnia – w profesjonalnym znaczeniu tego słowa, oraz naturalny talent.

Dzięki dużemu doświadczeniu nabytym w pracy przy tworzeniu reklam, mogę bez fałszywej skromności potwierdzić, że posiadam te cechy i w mojej pracy dobrze je wykorzystuję.

Przeczytaj więcej

Jesienny krajobraz w fotografii

wrzesień 29

Każdy fotograf amator z chęcią sięga po nowe tematy i inspirujące obiekty do fotografowania. Dziś szczególnie polecam Wam zainteresować się fotografią jesiennego krajobrazu. Ja kocham ją szczególnie za duże możliwości zabawy kolorem oraz interesujące efekty świetlne, które już niejednokrotnie udałoby się uchwycić na moich jesiennych zdjęciach. 

Przeczytaj więcej

Zabytek nie modelka

lipiec 25

Odwieczne pytanie - jaka fotografia jest łatwiejsza? Według mnie - zabytek jest bardziej wymagający: nie zmieni pozycji, nie poprawi elewacji, nie wygnie się w odpowiednią stronę do światła.

Sprawę sprzętu zostawiam fotografującym. O odwiecznej wojnie między zwolennikami konkretnej marki aparatu napisano tomy i nie będę się nad tym rozwodzić.

Przeczytaj więcej

Zalety druku ulotek przez internet

lipiec 12

Obecnie na rynku coraz więcej drukarni świadczy usługi druku przez internet wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz najnowszych, aktualnych trendów. Sama bardzo często i chętnie korzystam z takiej opcji, ponieważ nie tylko oszczędzam w ten sposób czas, ale również jest to bardzo wygodne.

Przeczytaj więcej

Jak fotografować jesienne krajobrazy?

czerwiec 29

Jesień to jedna z najbardziej kolorowych pór roku, która umożliwia wykonywanie niezwykle ciekawych, unikatowych i niebanalnych fotografii. Jesienny okres jest bardzo łaskawy dla amatorów fotografii krajobrazowej, gdyż zapewnia nie tylko przepiękne widoki, ale także dobre światło, które ułatwia wykonywanie doskonałych zdjęć. Dowodem na to są tysiące przepięknych fotografii, które zostały wykonane w przeróżnych zakątkach globu.

Przeczytaj więcej
Vorige postjes