październik 09

Zawód grafik, to nie tylko umiejętność rysowania czy projektowania na podstawie szkiców dostarczonych przez klientów, ale również kreatywne podejście do zagadnień, bujna wyobraźnia – w profesjonalnym znaczeniu tego słowa, oraz naturalny talent.

Dzięki dużemu doświadczeniu nabytym w pracy przy tworzeniu reklam, mogę bez fałszywej skromności potwierdzić, że posiadam te cechy i w mojej pracy dobrze je wykorzystuję.

Pieczątki to moja specjalność

Zakresem mojej działalności jest głównie projektowanie za pomocą programów komputerowych. W szerokim wachlarzu moich prac znajdują się projekty pieczątek firmowych jak i indywidualnych. W żadnej polskiej firmie, posiadanie pieczątek nie jest wymagane, ale stemplowanie dokumentów firmową pieczątką. podnosi prestiż i powagę każdego pisma. Moim zadaniem jest wykonanie oryginalnego wzoru stempla i przedstawienie go w jak najlepszej wizualizacji. Każdy projekt konsultuję z klientem, bardzo uważnie słucham sugestii każdego zleceniodawcy, a także omawiam z nim rodzaj grafiki i krój czcionki która będzie umieszczona na pieczątce.

Wyrabianie pieczątek firmowych online najlepiej jest zlecić profesjonalnym grafikom lub pracowniom realizującym takie zamówienia, ponieważ nie każdemu są znane obowiązujące zasady prawidłowego rozmieszczenia treści i logo firmy, a poprawny wygląd pieczątki wpłynie na szybką i łatwą identyfikację firmy.

Brak komentarzy(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.