listopad 01

Ten wyjątkowy czas w życiu, kiedy zaczynają się przygotowania do wymarzonego dnia: ślubu, są piękne i zarazem bardzo stresujące. Dlatego też, chce się mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, od a do z. Pierwszą rzeczą, która trafia do gości weselnych, są zaproszenia na ślub. Wykonuję je ze starannością o każdy najmniejszy szczegół, oraz z wyszczególnieniem wszystkich osób, czyli tzw. personalizacją danych. 

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio, w którym znajdują się najróżniejsze wersje, przygotowywane dla klientów.

Szczegółowa oferta

Zaproszenia na ślub, można dowolnie komponować z przygotowanych przeze mnie, przykładowych szablonów.

Dostępne są opcje wyboru:

  • określonego tekstu na zewnątrz i w środku;
  • ozdobników;
  • czcionki i jej koloru;
  • koloru i rodzaju papieru oraz kopert;
  • dodatków: wstążek, aplikacji, itp.

Po wybraniu określonych cech zaproszenia, projektuję dla Państwa indywidualny koncept, po czym po akceptacji, wykonuję wszystkie zaproszenia. Potem można już cieszyć się czasem z odwiedzania przyszłych gości i wręczania wysokiej jakości zaproszeń.

Szybka realizacja zamówień

Wykonując zaproszenia na ślub, staram się by młoda para, otrzymała jak najszybciej zamówione produkty. Toteż, niezwłocznie odpowiadam na wszelkie wiadomości. Zapraszam zatem do zapoznania się z moją ofertą, i zadawania różnorodnych pytań, które się nasuwają, i zarazem pozwolą na pełne, obustronne zrozumienie. Dodatkowo, jeśli mają Państwo pomysły na nietypowe zaproszenia, to z chęcią podejmę się ich realizacji.

Brak komentarzy(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.