grudzień 05

Szukanie fotografa na imprezę składa się z kilku kroków. Jeśli ma to być przyjęcie tak duże jak sylwester, warto rozpocząć poszukiwania dużo wcześniej, bo cóż. Termin jest jeden, a chętnych na profesjonalne zdjęcia z imprezy sylwestrowej bardzo wielu. Oto krótki przewodnik, jak znaleźć odpowiedniego fotografa na sylwestra.

Po pierwsze sprawdzenie opcji

Na początku trzeba sprawdzić, kto w okolicy twojej miejscowości w ogóle oferuje takie usługi. Pamiętaj, że fotograf na sylwestra to nie to samo, co osoba, która robi piękne portrety czy zdjęcia w plenerze. No i o tym, że nie każdy chce w sylwestra pracować, bo większość woli być tego dnia na swojej własnej imprezie. Wpisz w wyszukiwarkę odpowiednią frazę i przejrzyj oferty fotografów ze swojego miasta. Wcześniej spróbuj porozmawiać z przyjaciółmi, którzy mają znajomych fotografów lub wcześniej korzystali z takich usług i mogliby kogoś polecić.

Po drugie porównanie oferty

Gdy już znajdziesz kilka obiecujących nazwisk, zorientuj się, co tak naprawdę zawiera się w cenie usługi i czy fotograf często zajmuje się fotografowaniem imprez sylwestrowych. Sprawdź, czy zajmie się także obróbką zdjęć, czy wybierze dla ciebie najlepsze ujęcia, czy też otrzymasz na płycie wszystko, łącznie z przypadkowym zdjęciem kolan. Zapytaj, czy fotograf na sylwestra przyjdzie ze swoim planem robienia zdjęć, czy raczej będzie liczył na twoje sugestie. I upewnij się, czy jest to fotograf w miarę elastyczny, czy też będzie robił tylko to, co jemu przyjdzie do głowy.

Brak komentarzy(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.