luty 07

Czy marzą Wam się podróże po świecie? Bo mi osobiście tak. Szczególnie kiedy zbliża się okres wakacyjny i wszyscy myślą tylko o tym, gdzie by tutaj pojechać, jaki kierunek obrać. Ja również mam takie myśli wtedy i myślę o tym, gdzie w tym roku można pojechać i jakie piękne zakątki tym razem obejrzeć.

Chociaż muszę przyznać się szczerze, że moje myśli odnośnie do wakacji zaczynają się już o wiele wcześniej, jak dostaje pewne zlecenie. Dokładnie chodzi tutaj o pracę dla biur podróży, które potrzebują świeżych ulotek. Co roku każda firma, która organizuje grupowe wyjazdy, potrzebuje nowych ulotek z najnowszą ofertą wyjazdową.Takie ulotki dla biura turystycznego trzeba zaprojektować bardzo wcześnie, zanim zacznie się na dobre wiosna a z nią planowanie sezonu wakacyjnego. Już w zimie otrzymuje pierwsze zlecenia, w których mam zawrzeć najważniejsze informacje o biurze oraz jakie wyjazdy można u nich odnaleźć. Jak zabieram się za pracę? Przede wszystkim z wielkim skupieniem, aby klient był zadowolony z efektu.

Ulotka na ogół jest rozkładana i na pierwszej stronie umieszczam logo firmy oraz chwytliwe hasła o zagranicznych i krajowych wakacjach. Do tego oczywiście dodaje zdjęcia słońca, palm oraz piaszczystej plaży i błękitnych wód. To ma oczywiście zachęcić ludzi do tego, aby zdecydowali się na raki bajeczny wypoczynek. Na kolejnych stronach umieszczam krótkie informacje odnośnie najatrakcyjniejszych wyjazdów z danego biura podróży.

Zaprojektowanie takiej ulotki ma na celu zachęcenie klienta do kontaktu z biurem i poznania dalszej oferty. Dlatego tak ważnym jest skupienie się nad projektowaniem ulotek reklamowych dla biur podróży.

Brak komentarzy(pole opcjonalne)
(pole opcjonalne)

Moderacja komentarzy w tym serwisie jest aktywna. To oznacza, że twój komentarz nie będzie widoczny na stronie dopóki nie zostanie zaakceptowany przez redaktora.

Zapamiętać informacje o tobie?
Uwaga: Wszystkie znaczniki HTML poza <b> i <i> zostaną usunięte z twojego komentarza. Możesz dodawać linki wpisując po prostu adres URL lub e-mail.